Art 303SL Medinis išlankstomas svetainės stalas transformeris

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!Art 303SL Medinis išlankstomas svetainės stalas transformeris

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

 

Galima rinktis spalvas

Stalas išsididina iki 2440 mm ilgio

Pradinis stalo ilgis - 1240 mm

  • su 1 vnt. intarpu - 1640 mm
  • su 2 vnt. intarpais - 2040 mm
  • su 3 vnt. intarpais - 2440 mm

stalo plotis - 850 mm

stalo aukštis nuo 610 iki 800 mm

Besididinantys stalai vienodai patogūs bei funkcionalūs tiek mažame bute,tiek dideliuose apartamentuose. Funkcionaliai besididinantys tiek į aukštį, tiek į plotį stalas leis jums paversti nedidelį žurnalinį staliuką į patogų valgomojo stalą, prie kurio susės visa Jūsų šeima bei draugai.

Specialaus plieno lydinio mechanizmai (liftai) gaminami Vokietijoje "ILSE" VIERHAUS-Group. Prailginti stalą naudojami net 3 papildomi įdėklai .

Stalas gaminamas iš buko.

Pagaminta Lietuvoje!

Dėl išsamesnės informacijos apie prekę teirautis pardavėjo el. paštu: info@eldabaldai.lt  

 
Taip pat prekę galima įsigyti mūsų salonuose:
Šiauliai, PC"Tilžė"
Utena, J.Basanavičiaus g. 72 II a.
Panevėžys, PC "Babilonas"

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!