AR1-6 Vaiko, jaunuolio kambario komplektas (rašomasis stalas, spinta, pakabinama lentyna, pastatoma lentyna, lentynų spinta, komoda)

Kaina: 756.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!AR1-6 Vaiko, jaunuolio kambario komplektas (rašomasis stalas, spinta, pakabinama lentyna, pastatoma lentyna, lentynų spinta, komoda)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!
 
Modernaus dizaino vaiko, jaunuolio kambario baldų komplektas
 
Baldų spalvų kombinacijos leis sukurti unikalią kambario atmosferą
 
Šioje kolekcijoje siūlomas platus modulinių baldų pasirinkimas!
 
Galite įsigyti papildomų komplektacijos dalių. Žiūrėti ČIA
 
Baldai gaminami iš LMPD
 
Kantuotė: PVC
 
Galima rinktis šias baldų spalvas:
 
Ąžuolas Wotan + Arktinė balta
 
Arktinė balta
 
Komplektą sudaro šios dalys: 
 
AR-7 Rašomasis stalas
 
AR-1 Spinta 2 d.
 
AR-8 Pakabinama lentyna (2 vnt.)
 
AR-4 Pastatoma lentyna
 
AR-3 Lentynų spinta
 
AR-5 Komoda 4 st.
 
Išmatavimai ir brėžiniai: nuotraukose

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!