PAULA 5 cm viskoelastinės (memory foam) medžiagos, miegamojo lovai, sofai, kampui

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!PAULA 5 cm viskoelastinės (memory foam) medžiagos, miegamojo lovai, sofai, kampui

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas tik nuo 100eur.!!!
PAULA – 5 cm dvipusis antčiužinis, kurio viena pusė padengta 2 cm elastingos ir mažinančios spaudimą viskoelastinės (memory foam) medžiagos, kita – 2 cm tvirtu putų poliuretano sluoksniu. Antčiužinis puikiai prisitaiko prie kūno ir pagerina miego kokybę.
 
Kokybiškam miegui tinka tiek viena, tiek kita antčiužinio pusės. Antčiužiniu galite paaukštinti lovą, taip pat išlyginti visus nelygumus ar tarpus, jei tokių yra. Be to, antčiužinis gali būti naudojamas kaip papildoma priemonė apsaugoti čiužiniui.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 150 g/m². Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas antčiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C 
temperatūroje arba valyti  sausu cheminiu būdu.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Antčiužinio aukštis su užvalkalu: apie 5 cm.
 
Antčiužinio techninis aprašymas:
 
§ Viskoelastinė medžiaga (memory foam)  (50 kg/m³) – 2 cm.
§ Putų poliuretanas  (27 kg/m³) – 2 cm.
§  Antčiužinio aukštis su užvalkalu – apie 5 cm.
 
Garantija – 2 metai
 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!