Fotelis KIPARISAS

Kaina: 973.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis KIPARISAS

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Klasikinio dizaino fotelis KIPARISAS Jūsų namams suteiks šilumos ir jaukumo

Fotelio išskirtinumas - ypatingos formos natūralaus ąžuolo porankiai. Solidūs porankiai puikiai tiks vertinantiems tradicijas, natūralumą ir ilgaamžiškumą. Kokybiiškas baldas net po daugelio metų nepraras savo vertės ir grožio

Galite rinktis medienos apdirbimo būdą: aliejavimą, beicavimą ar vaškavimą

Atraminių ir sėdimųjų dalių užvalkalus paprasta nuimti ir skalbti. Todėl Jūsų baldai visada bus kaip nauji

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Gaminant iš natūralios odos kaina nuo 1291 €

Išmatavimai:

Plotis - 98 cm

Gylis - 100 cm

Aukštis - 76 cm (su atramine pagalvėle - 100 cm)

Daugiau kolekcijos KIPARISAS baldų rasite ČIA

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!