Sofa TAJUS

Kaina: 3,177.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Sofa TAJUS

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

 Galima gaminti iš natūralios odos
• Išmatavimai (IxGxA): 2220x1050x780 (↨980) mm;
• Išmatavimai su baru: 2700x1050x780 (↨980) mm;
• Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių bei natūralios odos rūšių. Kaina priklauso nuo pasirinkt apmušalo rūšies.
• Baras užsakomas atskirai: 

Pagrindinės charakteristikos:
Tipas: Su reguliuojama kūno padėtimi
Tipas: Su įdiegta elektronine įranga
Tipas: Be miegamo mechanizmo

Su automatiniu kojų pakėlimo mechanizmu

 TAJUS sofa - vienoje sėdimoje dalyje yra įmontuoti net du mechanizmo varikliai, vienas valdo kojų padėtį, kitas nugaros ir galvos. Automatiniu būdu valdomas baldas Tajus leis Jums surasti patogiausią sėdėjimo padėtį, kadangi mechanizmas gali sustoti bet kurioje pozicijoje. Dėl automatinio pakeliamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys. Taip pat porankyje yra įsiūta kišenėlė, į kurią galima įsidėti žurnalą ar knygą.
  • Galimybė rinktis valdymo pultą iš kelių skirtingų varinatų. Rekomenduojamas valdymo pultas su USB jungtimi, kurios pagalba galėsite įkrauti telefoną arba plančetinį kompiuterį nepakylant nuo sofos.
  • Galimybė rinktis iš kelių maitinimo būdų: laidinio maitinimo (baldas turi būti įjungtas į elektros lizdą) arba pakraunamos baterijos.
   Pagal kliento poreikius yra galimybė užsisakyti papildomą baldo dalį - barą, kuris sukonstruotas taip, kad, esant poreikiui, bet kada jį galima būtų lengvai įkomponuoti į sofos vidurį. Bare yra įmontuota pakeliama bei individualiai reguliuojama lentyna ir dėžė įvairiems daiktams susidėti.
  

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Tvirtas itališkas mechanizmas.
  • Sėdimose dalyse naudojamas ispaniškas QSX poliuretanas, kuris pripildytas sojų aliejaus ekstrakto.
  • Prabangios sendinto chromo spalvos kojelės.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisyti ZIG ZAG spyruoklių blokai.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.

   TAJUS minkštas kampas - sūkurtas taip, kad Jūsų poilsis būtų auksčiausios kokybės.

 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai