Kampas KOSMO

Kaina: 0.00€

Galimi pasirinkimai
Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas KOSMO

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

• Išmatavimai (IxGxA): 3510x1400x730 (↨ 1050) mm.
• Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių bei natūralios odos rūšių.

Kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo rūšies.

Pagrindinės charakteristikos:
Tipas: Modulinė sofa
Tipas: Be miegamo mechanizmo
  • Reguliuojama atraminės pagalvės padėtis
  • Modulinė sofa
  • 2016 metų kolekcija

  KOSMO sofa - sukurtas taip, kad esant poreikiui galėtumėte reguliuoti atraminės pagalvės aukštį. Tai modulinis baldas, kurį kiekvienas galės susikurti pagal savo norus ar poreikius.

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Sėdimosiose dalyse įtaisyti ZIG ZAG spyruoklių blokai.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Atraminėse pagalvėse įtaisytas tvirtas metalinis mechanizmas.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.

    Vieni baldai atima erdvę, kiti ją kuria. Kosmo modulinė linija skirta išradingoms šeimoms, kurios net ir nedidelės kvadratūros namuose nori susikurti komfortišką poilsio zoną. Siūlydami „susikurti“, tą ir turėjome omenyje: juk Kosmo komplektacijos galimybių yra tiek pat, kiek kosmose yra žvaigždžių!
    Savajį Kosmo susikursite iš šių sudėtinių dalių: 150 cm ilgio šezlongas, 90 cm pločio foteliai, kampinė dalis ir pufas. Kiekviena dalis – kaip purus savarankiškas debesies gabalėlis. Tačiau užtenka juos sujungti, ir gaunate harmoningą, skoningą, prabangią visumą. Ją vainikuoja karališkai aukšti atlošai, prisitaikantys prie Jūsų kūno pozicijos.
    Dar vienas Kosmo išskirtinumas – spalvinės galimybės. Rinkdamiesi šiam baldui gobeleno arba odos paviršių, galėsite išsirinkti ir tinkamiausią spalvų duetą Kosmo priekiui ir nugarėlėms. Radę savąjį autentišką dviejų spalvų derinį, būsite tikri, kad namų interjeras sužibs gyvybe ir originalumu. Magrės baldai siūlo didžiausią Lietuvoje kokybiškų paviršių ir spalvų paletę. Kad joje nepaklystumėte, drąsiai kreipkitės kvalifikuotos ir visada nemokamos Magrės baldų specialistų pagalbos.
   Primename, jog Kosmo, kaip ir kitų baldų gamyboje, naudojame visus ES kokybės sertifikatus atitinkančias medžiagas, o kiekviena baldo dalis nuo pradžių iki galutinio rezultato yra pagaminta Lietuvoje. Užtikrinti baldo kokybę mums padeda nesenstantis principas: kiekvieną baldą gaminti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų tolesnė Jūsų šeimos laimė.

   Rinkitės Kosmo ir įsitikinkite! KOSMO – BALDAI, KURIANTYS ERDVĘ

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai