Kampas SMART MAX

Kaina: 1,589.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas SMART MAX

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Pagrindinės charakteristikos:

Tipas: Su miegamuoju mechanizmu

Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių rūšių.
• Išmatavimai (IxGxA): 2920x2100x850 (↨1100)mm. 
• Minkštasis kampas lengvai transformuojamas į lovą.
• Baldo komplektacijoje yra antčiužinis.

Kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo rūšies.

  • Reguliuojama atraminės pagalvės padėtis
  • Su miegamuoju mechanizmu ir dėže patalynei
  • 2016 metų kolekcija


   SMART MAX minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą, sofos dalis prisistumia prie kampinės baldo dalies, taip baldą paversdama miegama lova. Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė. Užtikrinti dar geresnį poilsį atraminių pagalvių aukštis, bei palenkimo kampas reguliuojasi. Baldo komplektacijoje yra antčiužinis, kuris garantuos patogesnį miegą.

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos medinės lentutės.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos spyruoklės POCKET.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Atraminėse pagalvėse įtaisytas tvirtas metalinis mechanizmas.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.


   Magrės Baldų šeimoje gimė naujas narys – be galo jaukus minkštasis kampas SMART. Pastatykite šį baldą bet kuriame tuščiame kambaryje: netrukus pajausite, kaip atgyja erdvė ir kaip maloniai įsminga akys į naująjį Magrės šeimos numylėtinį.Pavadinimas kužda, jog SMART'as yra protingesnis už įprastus svetainės baldus. 
   Bet įdomiausi dalykai prasideda vėlai vakare: vos dviem mostais ir be jokios fizinės jėgos SMART'ą galite paversti nepriekaištinga dvigule lova, skirta kasdieniam miegojimui. Užtenka vienu mygtuko paspaudimu išjungti sofos ratuko stabdį ir lengvai stumtelėti minkštąją dalį: ji klusniai suksis aplink savo ašį, kol atriedės iki šezlongo.
   Vos tik paslinkus minkštąją dalį, Jus maloniai nustebins atsivėręs integruotas stalčiukas, kuriame galėsite laikyti būtiniausius savo daiktus.
Rinkitės Magrės Baldų numylėtinį – pradžiuginkite savo šeimą! SMART – ŠEIMOS NUMYLĖTINIS.

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai