Kampas IMPULSE MEGA

Kaina: 2,501.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas IMPULSE MEGA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

• Kaina su natūralia oda: nuo 3787 € 
• Išmatavimai (IxGxA): 3800x2370x750 (↨1060) mm.
• Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių bei natūralios odos rūšių.

Kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo rūšies.

Audinį išsirinksite ČIA

Pagrindinės charakteristikos:
Tipas: Su miegamuoju mechanizmu
  • Su dėže patalynei
  • Reguliuojama atraminės pagalvės padėtis
  • Su miegamuoju mechanizmu
   IMPULSE MEGA minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys. Kampinėse dalyse yra įmontuotos net dvi patalynės dėžės. Užtikrinti dar geresnį poilsį atraminių pagalvių palinkimo kampas reguliuojasi.
 
 

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Sėdimosiose dalyse įtaisyti ZIG ZAG spyruoklių blokai.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos spyruoklės POCKET.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.

   Modernūs MAGRĖS baldai IMPULSE yra įvairiai modifikuojami, todėl juos lengva pritaikyti skirtingo dydžio kambariuose. Lengvai išsirinksite variantą, labiausiai tinkantį savo namų interjerui, nesvarbu ar tai būtų butas ar namas. Dėl automatinio pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys.
Išbandykite tikrai nenusivilsite.
   Impulse kolekcija daugiau nei 5 metus yra viena populiariausių Magrės Baldų asortimente. Šios kolekcijos išskirtinį dizainą, bei gerą kokybę įvertino ne vienas mūsų klientas.

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai