Kampas BRAVO

Kaina: 1,800.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas BRAVO

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Pagrindinės charakteristikos:

Tipas: Be miegamo mechanizmo
Tipas: Modulinis minkštas kampas
  • Reguliuojama atraminės pagalvės padėtis
  • Modulinis minkštas kampas
  • 2016 metų kolekcija

Kaina su natūralia oda: nuo 3100 €

 

Kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo rūšies.

 

BRAVO minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui galėtumėte reguliuoti atraminės pagalvės aukštį. Tai modulinis baldas, kurį kiekvienas galės susikurti pagal savo norus ar poreikius.

 

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Specialiu mechanizmu yra reguliuojama atlošinių pagalvių padėtis.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos spyruoklės POCKET.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisyti ZIG ZAG spyruoklių blokai.
  • Kojytės iš natūralios medienos.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.
  Bravo - viena naujausių Magrės baldų kolekcijų, sukurta 2016 metais. Plačios baldo linijos sukuria ne tik išskirtinį dizainą, bet ir padeda pajausti geriausią poilsio komfortą. Natūralaus beržo kojelės suteikia lengvos prabangos pojūtį. O reguliuojamos atlošo pagalvės leis kiekvienam susirasti savo patogiausią padėtį. Tai baldas kuris taps ne tik Jūsų gero poilsio priežastimi, bet ir netskiriama gyvenimo dalimi.
 Bet tai dar ne viskas Bravo Max bei Mega kampinėse sofose Jūsų laukia nepaprasta staigmena. Tai Dovana Jums - įmontuota audio sistema, kuri valdoma Bluetooth bevieliu ryšiu. Tai sofa kuri Jūsų vakarus pavers neišblėstamais.

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai