Kampas DOMINO

Kaina: 1,435.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas DOMINO

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

• Išmatavimai (IxGxA): 2600x1500x900 mm
• Miegamosios dalies matmenys: 2450x1450 mm
• Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių rūšių

Kaina priklauso nuo pasirinkto audinio!

Pagrindinės charakteristikos:
Tipas: Su miegamuoju mechanizmu
  • Su dėže patalynei
  • Su miegamuoju mechanizmu
  • 2016 metų kolekcija

Magrės baldai pristato 2016 m. naujausią kolekciją DOMINO. 

   DOMINO minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys. Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė.

 

Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:

  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos medinės lentutės.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos spyruoklės POCKET.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Kojytės ir dekoratyvinis apvadas gaminamas iš metalo.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.

 

   Medžio, stiklo ir metalo konstrukcijų žaismas ypač rafinuotai atsiskleidžia naujojoje Magrės baldų kolekcijoje DOMINO. Joje santūriai prašmatnus minimalizmas susipina su industrinio dizaino elementais. Būsimi baldo šeimininkai gali patys pasirinkti jų namų interjerui tinkamiausius metalo kojyčių bei medžio atspalvius: tai leidžia užtikrinti asmeninės erdvės autentiškumą. Gracingos formos, lengvi porankiai. Siekiant namų savitumo ir išskirtinumo, ypač pasiteisina drąsesni aksesuarų sprendimai, tokie kaip šviestuvas be gaubto, nestandartinė kailinė pagalvė arba kelių skirtingų tekstūrų audinių paviršių deriniai. Svarbiausia – nebijoti paeksperimentuoti ir tiesiog įsiklausyti į savo nuojautą.

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai